Szybki kontakt

Warszawa (-> szczegóły),

ul. 1 Sierpnia 36 B

02-134 Warszawa

NIP: 525 22 58 203

tel. +48 22 868 35 35

biuro@maz.piib.org.pl

pozostałe biura »
 
 

b_150_100_16777215_00_http___maz.piib.org.pl_images_pdf_inzynier11.01.jpgReklama w Inżynierze Mazowsza.
„Inżynier Mazowsza” (do grudnia 2010r. pod nazwą Biuletyn MOIIB) wydawany przez Mazowiecką  Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa  ukazuje się od 8 lat. Jest dostarczany do wszystkich czynnych członków Izby oraz do organizacji współpracujących. Pismo naszego samorządu zawodowego jest dwumiesięcznikiem informującym o ważnych wydarzeniach budowlanych głównie województwa mazowieckiego.

Nakład stale rośnie, proporcjonalnie do wzrostu liczebności naszej organizacji, obecnie 18000 egzemplarzy. Czytelnikami są przede wszystkim inżynierowie i technicy ze wszystkich branż budownictwa, w przedziale wiekowym od 25 lat wzwyż, aktywni zawodowo, pracujący w przedsiębiorstwach budowlanych – w tym międzynarodowych - jak również prowadzący własną działalność gospodarczą. Wydawnictwo rozsyłane jest także do przedstawicieli władz lokalnych i samorządowych, sejmu, senatu, jednostek administracji państwowej, do samorządów zawodów zaufania publicznego oraz do pozostałych izb okręgowych w kraju.

Niewątpliwą zaletą reklamy w naszym czasopiśmie jest dotarcie bezpośrednio do zaangażowanego czytelnika, fachowca, który potraktuje przekaz promocyjny jako informację użyteczną dla uprawianego zawodu.

Proponujemy Państwu edycje reklam w „Inżynierze Mazowsza” wg własnych rozwiązań graficznych,  ale także artykułów sponsorowanych. Wyrażamy gotowość realizowania innych form współpracy związanych z patronatem medialnym, organizacją konkursów, szkoleń, imprez branżowych, itd.

10% ZNIŻKI DLA CZŁONKÓW MOIIB !!!

Zapraszamy do współpracy

Kontakt w sprawie reklamy:

Bartłomiej Dzwigalski
tel. (22) 828 34 10 lub (22) 300 05 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik powierzchni reklamowej w biuletynie MOIIB

Cennik powierzchni artykułów sponsorowanych w biuletynie MOIIBW przypadku cyklicznej współpracy możliwa jest negocjacja podanych cen.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2014 MOIIB
aplikacje www: entim